شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 475

45,729 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري متشطبه بجاردن التقسيط باقل سعر في ستودا

    Summit Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن_سوديك فيليت بجوار ميفيدا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي باميز ارقى موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل بسمارت هوم فى أب تاون

    Do estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٠٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروش 144م بيع كمبوند ليك فيو ريزيدنس التجمع

    Horizon Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩١٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه 144م بيع كمبوند ليك فيو ريزيدنس التجمع

    Horizon Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فقط شقة باقساط علي ١٢ سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على اللاجون في بالم هيلز التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على المناظر الطبيعية والمسطحات المائية

    Do estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقة للبيع ف هاب تاون بفيو مميز

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 238م متشطبه للبيع في ميفيدا علي السنترال بارك

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٢٦٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابيتال جاردنز شقه استلام فوري موقع مميز فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في هابتاون موقع مميز (بسعر أقل من السوق)

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة تشطيب راقي باميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن شقة 153م استلام فوري بفيو مميز الان

    متصدر

    Bright logo image

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٩٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م سوبر لوكس بجوار السراج مول

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد السمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 107م بالجراج تقسيمه مميزه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بلاندلس ارضي بجاردن بمدخل خاص علي الديونز

    Aqar Share logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى تطل على المسطحات المائية في باتيو

    Do estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٣٨ متر للبيع في حسن علام هاب تاون

    Do estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة مفروشه فرش راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ويست جولف القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل في ماونتن فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٦٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميدتاون كوندو – Midtown Condo

    Property Network logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري بتشطيب مميز للبيع في ايستاون-فيو ع جاردن

    ERE Investments logo image

4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع