شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 401

45,986 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري متشطبة في أكاسيا امام بوابه 6 الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٢٬٦٨٦٬٧٣٧ جنيه

    شقه للبيع في كايرو فيستيفال متشطبه بالدور السادس

    Prime Company logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٢٤٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٢٬٢٠٨٬٦٧٥ جنيه

    للبيع شقه في كايرو فيستيفال سيتي

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٢٥٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه 3غرف في الماركت دقايق من هايد بارك

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٢٥٨٬٣٢٥ جنيه

    للبيع شقه في كايرو فيستيفال سيتي متشطبه

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٨٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن كورنر في الباتيو اورو 120متر+15متر

    Prime Company logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96م مدينتى للبيع كاش الترا سوبر لوكس علي جاردن

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو اليفا مستقبل سيتي

    Remax Today logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ب تاچ سيتي دبل فيو عاللاندسكيب والليك

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه161متر في زد التجمع ڤيو الياسمين استلام فوري

    Rokn Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧٠٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع في البروج بدون اوفر باقل مقدم

    Show Views logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية استديو 80م ريسيل بافضل سعر

    Property Misr logo image

استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف كمبوند ايزولا شيراتون للبيع150م

    Falcon for Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكشين متشطبة في هايد بارك

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بأقل سعر فى سراي باالمستقبل بأقساط12سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 198متر تشطيب راقي باميز موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١١٦٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بإطلالة خلابة وبأقل سعر

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٢٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه نص تشطيب في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٤٬٣٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كايرو فيستيفال سيتي بغرفه ناني

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 140م بجاردن - تشطيب كامل - فيو مميز

    Brick Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بإطلالة مباشرة على السنترال بارك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في لافينير , 160متر

    Prime Company logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع ليك فيو ريزيدنس التجمع الخامس

    Blu Real Estate Marketing logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٦٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه ١٢١م بجاردن ٥٢م بحري فيو لاندسكيب وليك

    متصدر

    ERE logo image

2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٥٠٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225 متر استلام فوري بفيو مميز في فيليت سوديك

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع