شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 319

45,941 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كلوب بارك آي سيتي

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه الرحاب بموقع متميز وبسعر لقطه

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بالدور الاول بسعر مميز

    Mr .Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٢٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 197م استلام فوري بفيو لاندسكيب (بأقل اوفر الان

    Bright logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي موقع مميز جدًا

    KAMF logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كايرو فيستيفال سيتي فيو مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١١٤٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٤٬٦٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ووتر واي سيجنتشر التجمع الخامس

    Platinum Properties logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٩٩٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو 2 – سعر مميز وخطة سداد جاهزة

    Mr .Estates logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ بالتجمع الخامس قرب الAUC

    Al Maz Real Estate logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر 3 غرف احلي تقسيمة علي احلي فيو استلام سنة

    ARC Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كايرو فيستيفال سيتي موقع مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٣٧٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةB10 مدينتي تشطيبات طلعت مصطفي سعر لقطه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م للبيع في ستودا,شيراتون استلام فوري متشطبه

    Z Investments For Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥١٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقة بالتقسيط فى الجولدن سكوير امام ميڤيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ميفيدا - باقل سعر في السوق

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٨٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة بالكامل في اب تاون كايرو.

    Spade consultancy logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٩٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ في اللوتس الشمالية 210م

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم فيوفي تاج سيتي بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام في كلوب بارك آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ووتر واي سيجنتشر التجمع الخامس

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١٠٣٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعادي فيو أستلام فوري مرحلة أولي

    Engaz Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات على حمام سباحة و فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر شقة للبيع155م تقسيط ع 12سنة امام مدينتى

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ماونتن فيو اليفا المستقبل سيتي باقساط

    Platinum Properties logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٥٬٦٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن في أفضل الكومباوندات بشيراتون

    Impact Investments logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٩٧ جنيه/متر مربع