شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 318

45,941 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة جديدة شقق متشطبة بالتجمع الخامس بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع غرفتين نوم في مشروع ماونتن فيو -اول طرح - 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح اول مشروع لماونتن فيو بمقدم 5% فقط-10 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح مرحلة اولي - شقة للبيع في ماونتن فيو - 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متشطبة بالتجمع الخامس بمقدم 5% وتقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول طرح شقة لفترة محدودة مقدم 400 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف للبيع في لوكيشن مميز جدا في التجمع بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بآقل سعر في سوق سوان ليك -حسن علام

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة 180م في مرحله كلوب بارك

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق جاهزة بالتجمع الخامس وتقسيط مريح حتى 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بالتجمع الخامس بمقدم 5% وتقسيط طويل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اول طرح عرض محدود مقدم 475 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة استلام فوري بخصم الكاش او متاح تقسيط

    Z Investments For Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٨٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة اول طرح مقدم 425 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    KAMF logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٣٣٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم للبيع في طرح اول مرحلة لماونتن فيو - 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٥٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف اول طرح مقدم 525 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة في التجمع الخامس بمقدم 5% فقط الآن

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوقت محدود شقة مقدم 550 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في التجمع الخامس بمقدم 5% فقط الآن

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في كلوب بارك آي سيتي

    Premier Property logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين نوم للبيع في اول مرحلة للمشروع - ماونتن فيو

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٧٧٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الرابع قريب من المحكمه

    D COMUNITA RE logo image

    شارع المدرسه الكنديه, الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوقت محدود شقة 3 غرف مقدم 500 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقتك في كومباوند متكامل بجانب نادي وادي دجله

    Impact Investments logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٧ جنيه/متر مربع