شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 311

45,941 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3نوم بيع فى كمبوند جاليريا موون فالى

    Horizon Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بحديقة للبيع فى كمبوند جاليريا موون فالى

    Horizon Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كورنيش المعادى فيو بانوراما على النيل

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تكمله اقساط فى وان قطاميه

    متصدر

    Riwaq Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م مفروشه للبيع في ديستركت 5 التجمع الخامس

    Horizon Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري لقطة– East Wave (S2) | سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 2 غرفة متاح للبيع داخل كمبوند هايد بارك

    Ninety Two logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨١٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٤٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب موقع مميز للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٢٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لوكيشن وسعر مميز – East Wave (S2) | سراي

    متصدر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣١٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالرحاب بموقع متميز تشطيب خاص بسعر لقطه

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق شقة لقطه للبيع في هابتاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر في السوق شقة متشطبه للبيع في إلباتيو أورو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في تاج سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه بحديقه خاصه باقل سعر ف ايستاون

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٠٣٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بأقل مقدم – شقة 3 غرف فوري للبيع في سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٥٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع في سوديك ايست - القاهرة الجديدة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيبات خاصه بموقع متميز وبسعر لقطه

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري لاند سكيب فيوفي قلب المستقبل سيتي

    I properties Real Estate Consultant logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب الترا مودرن 3 غرف بالجراج

    متصدر

    Riwaq Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بالرحاب تشطيب خاص بموقع متميز

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع فى المعادى القديمه شارع ١٣

    Chances Real Estate logo image

    شارع دمشق, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    1

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بمكان مميز بالمعادي سرايات

    متصدر

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في كمبوند مونتن فيو اي سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بالمطبخ والتكيفات في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه بالتكييفات والمطبخ فسوديك ايستاون

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع