شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 252

45,941 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 120م بحديقة خاصة 70م بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في سوان ليك موقع مميز جدا

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٦٣٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوم فيلدز لشقة مرحلة كلاستر 130 متر ٢ نوم ٣ حمام

    Zein for real estate logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك ايرس استلام فوري 2ماستر بالتكيفات متشطبه

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص 3 غرف في سوان ليك بحري لقطه

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٧٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوم فيلدز-240 متر -فيو جاردن كامل-مرحله كلاسترز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند بلوم فيلدز-المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مفروشه بالاجهزه بحديقه خاصه بالتكيفات

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز- المستقبل سيتى -فى مرحله كلاستر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند بلوم فيلدز-المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة متشطبه فى اللوتس الجنوبيه من المالك ..

    Sonic For Real-Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٨٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بكمبوند بلوم فيلدز المستقبل سيتي لقطه

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند لوم فيلدز المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جاردن و تر سيتى - 240 متر -كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه و لوكيشن على اللاند سكيب وبحرى

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز- السعر لقطة لسرعة البيع - 76 م

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستوديو تشطيب مميز للبيع في بلوم فيلدز المستقبل

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز - 76 متر - فيو جاردن

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز - 76 متر - فيو جاردن

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 161 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى -ارضى

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع