شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1593

46,219 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل عرض لشقة ١٧٨م للبيع في بريفادو مدينتي تقسيط ٦

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٤٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقه الاولي شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع عز الدين طه, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زهراء المعادي في شارع الزهراء الرئي

    Find House Group logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند زيزينيا قرب التسعين بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 710k شقة(130م+ جاردن110م)finished - حسن علام

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270 متر للبيع في بيت الوطن بجوار الأهلي

    Good Deals logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٣٥٬٥٣١ جنيه

    شقة 210م استلام فوري بمقدم 10٪ تقسيط 8 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى متشطبه بالعفش والتكيفات

    إبداع logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110 متر فيو حمام سباحه في كمبوند دجلة لاند

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك عندي وكمان استلام فوري تاون كورنر f3بمدينتي

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٨٠٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B8 Group 85 دور ثانٍ بحديقه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حي الواحه مدينه نصر دور سادس مميز

    PROPERTIES logo image

    شارع رقم 3 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ١٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٧٠٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع 136م أرضى بحديقة 65م مدينتى بتسهيلات

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٦٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الفرسان علي دائري المعادي في

    Find House Group logo image

    مدينة الفرسان, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحه كبيره موقع مميز من الطيران شقه بسعر مخفض \\\

    Art colorr logo image

    شارع الفضل بن الربيع, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٤٣٠٬٠٤١ جنيه

    امتلك الان شقتك ف العاصمه ف Midtown CONDO

    Creative Real Estate logo image

2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٨٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقه مختلفه مميزه 188م في اعلي كمبوند بريفادو فرصه

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٣٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف كمبوند MAYAN ع محور محمد نجيب

    Creative Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه بدر امام العاصمه مباشرا

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان ف مدينتي تشطيب كامل

    Creative Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٣٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند جرين سكوير - ٣ غرف استلام فورى

    Smart Assets Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220م 4 غرف استلام فورى بالتجمع 5 فيو Pool

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 150م 3 غرف و 2 حمام فيو النافوره

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 120متر دور ارضي مرتفع في حي السفارات

    PROPERTIES logo image

    شارع السيده خديجه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فوري بحديقه بقسط 4 للحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٩٢٥ جنيه/متر مربع