شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1589

46,219 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لؤؤطه للبيع فى مدينه الواحه الجديده مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل144م اميز لوكيشن في ليك فيو1 اقل سعر فوري

    Allocate Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بارقي مراحل مدينتي b8 الدور4 اميز دورتشطيب خاص

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 112م بجاردن 60م 3 غرف و3حمام تشطيب شركه

    ST.John Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – شارع ابن النفيس – متفرع من أبو داوود

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابن النفيس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام للبيع في بلومفيلدز – موقع مميز

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٧٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس في الشطر الثاني زهراء المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع سوق زهراء المعادي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة129م متشطبة للبيع بمقدم 3% + اقساط في تلال ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٧٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف "ألترا سوبر لوكس" للبيع - اللوتس الجنوبية

    Better Estate Investment logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع(متفرع من ناجي عيسى الطحاوي) مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ناجي عيسى الطحاوي, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – مدينة نصرشارع حسن أفلاطون أمام ميلسا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حسن افلاطون, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع بكمبوند ديستركت 5 بالتجمع

    Al Maz Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الاندلس 175م تشطيب الترا سوبر لوكس

    The Key Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل مقدم في بالم هيلز فيلدج دي لا كابيتال

    Catchers investment logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرب أرابيلا قرب التسعين بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 164م 3 غرف ع حمام سباحه استلام فورى +قسط

    Property Hills... logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 219 م بكمبوند ليك فيو ريزيدنس فيو رائع

    Ideal Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٩١٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٩٩٬٨٢١ جنيه

    شقة غرفة كريسينت ووك | ٨٣م² | سعر أقل من المطور

    Homescout logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١١٢٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع في الأندلس 2 - التجمع الخامس

    Better Estate Investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز في اميز لوكيشن في ال R4

    Catchers investment logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع (بحري صريح) - حي السفارات

    Better Estate Investment logo image

    حي السفارات, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 107م في B2 تشطيب خاص جاردن فيو بالمطبخ

    Choice Real Estate Madinaty - الاختيار logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٩٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه في ايستاون موقع مميز على شارع التسعين

    Capital Lords Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمة شقة 173م متشطبة استلام فوري فيو بحري

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 164م 3 غرف ع حمام سباحه استلام فورى +قسط

    Property Hills... logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع