شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1542

46,219 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه امام الجامعه الكنديه Cic ريسيل بسعر لقطه

    Held Real Estate logo image

    المنطقة د, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع - فيليت سوديك V Residence

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في التجمع الخامس متشطب بالكامل

    Held Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة للبيع ريسيل عاللاندسكيب - تاج سلطان

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة بتسليم فوري داخل ديجلا لاندمارك مدينة نصر

    AQAR One For Realestate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل في التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٣٤٬٩٣٦ جنيه

    شقة تشطيب كامل في ميفيدا | موقع مميز جدًا

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٧٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بكمبوند سيفورا هايتس بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين في كمبوند مايان القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه داخل فيلا البنفسج بسعر لقطه لسرعه البيع

    Held Real Estate logo image

    البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمساحه 240 متر بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع 275 المعادي الجديده

    Chances Real Estate logo image

    شارع 275, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت للبيع في كمبوند ريتاج الحجاز –معراج علوي

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات للبيع في فيليت بمقدم5%

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٢٣٢٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – ميفيدا |فيو على حمام السباحة بسعر مغرى

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٢١٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في البنفسج فيلات 220م ريسيل بسعر لقطه

    Held Real Estate logo image

    البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – ليك فيو ريزيدنس 1 باقل من سعر السوق

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – إل باتيو أورو | موقع مميز بسعر مغرى

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في التجمع الخامس كمبوند مايان

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٦٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-برايم لوكيشن احسن فيو فالماشروع دايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في كمبوند مايان التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٦٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالحي الخامس فيلات بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 17, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند اشجار دارنا تشطيب مميز

    Chances Real Estate logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في كمبوند مايان القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بربع سعرها في اللوتس ثاني نمرة من التسعين

    Held Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع