شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1541

46,219 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه164م متشطبه بالتجمع الخامس قسط ربع سنوى 650 الف

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تيجان 2 – فرصة مميزة

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج سرايا المشراق كورنيش المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٥٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنور ريسيل 4 غرف بحري صريح مرحلة أمايا

    ARC Investments logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةتشطيبات سوبر لوكس بB3 فيو مفتوح بسعر مميز 135م

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتقاطع شارع 105 مع 160 – المعادي القديمة

    Chances Real Estate logo image

    شارع 105, حدائق المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط امتلك شقة 200م برايم لوكيشن - لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق منطقة سابعه 150م اول دور بحري

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج سرايا المشراق كورنيش المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع امام هايد بارك بتقسيط علي اطول فتره

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ريسيل في اميز لوكيشن

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن فقط بمقدم5% لفترة محدودة لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي 3/4 على المفتاح فورًا

    Chances Real Estate logo image

    الشارع الرابع, الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة300م بجاردن مقدم 5% بأميز لوكيشن لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/بيع/تاج سيتى/ استلام فورى/مفروش

    Home Destination logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصيه وسط الطرق و الخدمات الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة امتلك شقه175م 3غرف استلام فورى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دبل فيس حطوات من المونوريل الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٥١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة 3غرف تشطيب فاخر باقساط او بخصم 30%

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/ارضي/للبيع/ليك فيو ريزيدنس/موقع مميز

    Home Destination logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بشارع 75 برج حديث بمدخل رخام – المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع 75, حدائق المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٦٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل 3غرف في التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع برايم لوكيشن بمقدم 670 الف ف elm tree

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر علي طريق الاسماعيليه

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في برايم لوكيشن متشطبة استلام فوري مساحة 138م

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع