شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1508

46,219 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في شارع نبيل الوقاد ارض الجوالف مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه 112م بلوم فيلدز فيو لاند اسكيب باقل سعر

    La Costa For Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند ادرس الشيخ زايد مساحة 134 م

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر 3 غرف نوم فيو لاند سكيب استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م للبيع حي اسكان جامعه الأمريكية بالتجمع ل5

    Al Maz Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م + 180م جاردن استلام فوري مرحلة S2

    Mrkt Shake logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة (( لوكيشن مميز مع باركينج )) للبيع -بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 162م للبيع بالرحاب مجموعة 112 قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٣٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 5غرف لقطة بجوار الحي الدبلوماسي تقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    راي ريسيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٤٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل| شقه147م النرجس الجديده باقل سعر 3br جاردنU

    La Costa For Real Estate logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل لوكيشن مميز جدا

    Rakar Investments logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٣٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٦١٬٥٨٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز مرحله تيرسس

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في دجلة لاند مارك في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع رئاسة الجمهورية التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126م + 75م جاردن استلام فوري مرحلة S1

    Mrkt Shake logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٥٢٨٬٨٩٩ جنيه

    شقه 136م للبيع بالتقسيط نوادر B1 اول سكن فيو جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٧٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري مبنيه ومتشطبه بالكامل بقلب العاصمه-مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م + 180م جاردن استلام فوري مرحلة S2

    Mrkt Shake logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحديقه خاصه استلام فوري سعر لقطه

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م للبيع بالمطبخ والتكييفات بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه باكبر مساحه واقل سعر

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه راقية للبيع في التجمع الخامس الحي الثالث فيلات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 17, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيه في جنوب الاكاديمية رووف متشطبة

    Home Destination logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126م + 75م جاردن استلام فوري مرحلة S1

    Mrkt Shake logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية –على طريق السويس مباشرةً

    Feeds logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع