شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1503

46,219 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٦١٧٬٨٤٥ جنيه

    المراسم فيفث سكوير شقة متشطبة تشطيب راقي فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    وحدة أرضي "لقطة" بالفرش الكامل في جاليريا مون فالي

    La Costa For Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٧٧٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع مع AL QAMZI ىالمستقبل سيتي بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٩٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن علي طريق السويس دايركت بالتـجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي استلام فوري فيو مميز

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن متشطبة بالمستقبل +قسط علي12سنة

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 143م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه لسرعة البيع في جالريا مون فالي

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمساحة 175م في المقصد بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة سوبر لوكس للبيع في سوديك إيست

    Conquer Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين للبيع بالقرب من الجامعه الامريكيه بالتجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم سكاي لوفت موقعها وسعرها مميزتطل ع النادي

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المنطقه الرابعه

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    368 ألف + قسط 15 سنـة= فـيو Trible+ لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥١٬١٠٠ جنيه

    استلم الان فى لاندمارك فقط بمقدم 385,110 جنية مصرى

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٣٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بحري للبيع بجوار النادي الاهلي وقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٩٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب كامل | الكود الذهبي

    Good Vibe Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٩٨٬٣٧٨ جنيه

    شقه للبيع فى مشروع ود امام هايد بارك والكازار

    إبداع logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٥٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقه بفيو مفتوح وبجوار هايد بارك بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى بالم هيلز متشطبة بالتقسيط على 10 سنوات

    Platinum Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سراي استلام فوري بسعر لقطة متشطب بالكامل علي السكن

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1400k=شقة(212م) جاهزة للسكن اليوم بفيو جاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع