شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1482

46,219 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بدون مقدم فى أحدث طرح بTaj City بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل استلام فورى اقساط حتى 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٥٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأقل سعر و تقسيط علي 10 سنين في التجمع

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة 155م بجاردن ب 100الف واقساط ع 10 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قلب التجمع الخامس باقل مقدم

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنة فى سراي على طريق السويس بمقدم 5%

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٧٣٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز 2 غرفه نوم

    ERE logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع استلام فوري بالتقسيط في العاصمة

    Held Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بالتقسيط مقدم10% استلام فوري

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة كورنر 174م بـدفعة استلام 2,400,000

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Katameya Plaza – من تطوير SODIC

    Beltone logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٥٨٬٩٨٢ جنيه

    ريسيل|شقه132م المقصد فيو برج ايقوني بحري متشطبه3br

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣١٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه غرفتين في موقع مميز جدا بالقاهره الجديده

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع في المنطقة الخامسة

    Crafters Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة+90م جاردن بمقدم 100الف فقط واقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" بجاردن خاص للبيع - كمبوند أكاسيا

    Better Estate Investment logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك بمقدم 10%وقسط متساوي علي 5 سنين

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٧٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف التجمع الخامس كمبوند ذا ايكون،بأقل سعر

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 3غرف جاهزة للسكن بالجولدن سكوير قسط5سنين

    Roots Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,800,000 = شقة 140م استلام فوري - Semi Finished

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 410م نصف تشطيب فى حى الاندلس

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤١٠ متر مربع

    ١٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م ع شارع ال 90 وبتقسيط علي اطول فتره

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع استلام فوري بالتقسيط علي 5 سنين

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٧٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري بمقدم 10 % بالتقسيط علي 5 س

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصة استلام فوري بالتقسيط في العاصمة

    Held Real Estate logo image

1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع