شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1479

46,219 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل شعر شقة 3 غرف في التجمع بماونتن فيو - فوري

    Waystar Investment logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٧١٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بخصم 4 مليون كمبوند ساكن وعايش بالفعل

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان ستوديو باقل سعر وبدون مقدم بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    نجم, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 2% امتلك شقة 3غرف بالعاصمة بتسهيلات على12سنة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع متميز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالمراسم شقة للبيع ارضي بجاردن بأقل سعر في السوق

    Waystar Investment logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 200 م فيو مجري السيل روعه في b8 مدينتي

    Blue Pearl logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٤٣٬١٨٦ جنيه

    تشطيب كامل + استلام فوري ع طريق السويس شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م + جاردن 88 متر مقدم 10% تقسيط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٧٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح ملكي بخدمة فندقية من سانت ريجيس صف او ع النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٥٤ متر ارضي بجاردن ٦٠ متر استلام فوري

    متصدر

    Your Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦١٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى هايد بارك باقل سعر

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة VIP بجوار واتر واي و سوديك فى التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه 124م متشطبه باقل سعر في العاصمه

    Impact Investments logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة في العاصمة الادارية الجديدة

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للاستثمار بأقل سعر بالقاهرة الجديدة بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في موقع مميز في الشروق قريبه من الخدمات

    متصدر

    Your Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ٢٠٠م بالرحاب تشطيبات موجود اسانسير

    Makka Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٢٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف استلام فورى بجوار BUE بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 136م المراسم فيفث سكوير التجمع

    Waystar Investment logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع فى زيد ايست بفيو مزدوج

    Conquer Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٠٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 107م للبيع في B12 مدينتي موقع مميز أوفر لقطه

    Experts Real Estate Investment logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٨٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م بالمراسم فيفث سكوير استلام فوري ريسيل

    Waystar Investment logo image

3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٧١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالجراج المعادي برج بدر

    Malaz RealEstate logo image

    المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع