شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1472

46,219 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيلدج جيت تشطيب عالي الجودة جداً

    Conquer Properties logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة 3غرف في كمباوند متكامل الخدمات فيR7

    Roots Real Estate logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في إل باتيو أورو فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٤٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تراسس بلوم فيلدز اقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٨٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري في العاصمه بالتقسيط علي7سنين

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأحدث مشاريع العاصمة بقسط شهري 14الف

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٤٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بأقل سعر للمتر فى R8 بالعاصمة+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    فلوريا 5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ال باتيو اورو فى اميز لوكيشن

    Conquer Properties logo image

3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٧٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في امتداد غرب الجولف 222م

    The Key Real Estate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثماريه شقه 77م ب b8 استلام فوري فيو مفتوح

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ماونتن فيو هايد بارك فى اميز لوكيشن

    Conquer Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تراسس بلوم فيلدز اقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٨٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى التجمع الخامس فى قلب الجولدن اسكوير د

    إبداع logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٧٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمدينتى 124م تشطيب خاص للبيع كاش علي حديقه

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى فيليدج جيت بفيو على لايك

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع فى ال باتيو اورو بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٦٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحه 131م بالوكيشن مميز و سعر مميز

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١١٤٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه أستلام فوري في ستودا بشيراتون+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو بانوراما مباشر على النيل بالمعادي

    Good Deals logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بسعر لقطه مع سكوير بالعاصمه بتقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار الحي الدبلوماسي بمقدم 10% بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٦٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م بسعر لقطه فى R8 بالعاصمة بااقساط 17سنة

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٢١ جنيه/متر مربع