شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1373

46,124 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للإيجار – دجلة، المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م تفرعات شارع المنيل

    Property insider logo image

    شارع المنيل, المنيل, حي المنيل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في أميّز مواقع مدينتيB10 بارقي ڤيو في مدينتي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن سيتي ٣غرف

    El Sherif logo image

    جاردن سيتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كابيتال جاردنز – حدائق العاصمة

    Abrag 2 logo image

    كمبوند كابيتال جاردنز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٧٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع فى الحى الاول التجمع الخامس

    I-Zone logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوراً ستوديو متشطب في المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري في فيليت سوديك

    Property  Hills. logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه لبيع ف بلو فيوز ميفيدا-السعر لقطه لسرعه

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م نص تشطيب المستثمريين الجنوبية

    Envigo Real Estate logo image

    الاشرفية, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر تجاري نموذج 400 بارقي مراحل مدينتي

    East House logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٢٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سكني او اداري ميدان الجامع م الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع المنصوره, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فندقيه مدينتي B8 اطلاله حديقه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121م(جاهزه للسكن الفورى)بمقدم 550 الف متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع مميزه في كمبوند جاردينيا مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بجوار CFC في ذا بروكس بأقل سعر+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٩٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه باقل سعر لاستعجال المالك لبيع ف ايستاون

    ERE Investments logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للإيجار بالتكيفات والمطبخ | ليك فيو ريزيدنس

    Circle Realestate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ١٠١٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 134م (جاهزه للمعاينه)بمقدم 1.500.000بتشطيب vip

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من 3 غرف نوم في موقع مميز في ليك فيو ريزيدنس

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع بأقل سعر واطول فتره سداد15سنة

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٨٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مدينتي B11 لقطة جاردن واسع كاش

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك واجهه في لاند مارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٢٥٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه لقطه ريسيل في موقع مميز-بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة متشطبة بجوار City Center Almaza

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع