شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1314

46,124 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه استلام فورى دور متكرر فيو لانداسكيب و ليك

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للاستلام في تاج سيتي باقل سعر

    ERE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٨٥٬٩٠٠ جنيه

    شقه 209م امام الجامعه الامريكيه باقل سعر في التجمع

    Impact Investments logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في برج مميز على شارع مصطفى الن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاند سكيب أقل سعر في الماركت في جرين فالي

    Smart Step logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 175م اوبن فيو علي الجاردن في وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 280الف امتلك ستوديو برايم لوكيشن امام مدينتي

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه للبيع 162م في الرحاب بالمرحلة العاشره

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في iCity – شقة بجاردن وتشطيب كامل

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات والمطبخ 3غرف في تاج سيتي

    ERE logo image

3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٦١٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة جادرن لافينير برايم لوكيشن بسعر رائع

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تاج سلطان 180متر بالمطبخ والتكيفات

    ERE logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٩٩٬٨١٧ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في كمبوند في المستقبل سيتي,تقسيط

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٧٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل دجلة لاند مارك جانبي وجهه تكملة اقساط

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٨١٠٬٤٠٠ جنيه

    لا تضيع الفرصة عاين شقتك الآن ع الطبيعة في التجمع

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٣٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمباوند وان قطامية متشطبة على المفتاح

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣غرف اقرب استلام في ساراي

    ERE logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة جاردن كبيرة وإحساس الفيلات في تاچ سي

    ERE logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٥٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع تشطيب كامل في ماريوت ريزدنس

    Bond & Key logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة بجاردن للبيع في التجمع الخامس - ذا ايكون

    متصدر

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م نص تشطيب الاندلس العائلى التجمع ال5

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومبوند سراي موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو1متشطبه بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بالتقسيط ع10 سنين في سيتي جيت

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠١٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه استلم فورى و فيو مفتوح و دور متكرر

    ERE logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع