شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1312

46,124 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل – مرحلة S2 | سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191م بحديقة 106م للبيع في هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨١٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف في زيد ايست بموقع مميز جاهزة للاستلام

    Realm Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه برايم لوكيشن مع صبور بمقدم5% بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    ذا مورننجز, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٨٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالتكييفات للبيع في فيفث سكوير

    Egypt Best Properties logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل مميز – مرحلة S2 | سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٣٩٧٬٦٠٠ جنيه

    أفضل سعر لشقة 172م في جاردن ريزيدنس هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م متشطبه الترا سوبر لوكس بفيومميزبمقدم5%قسط

    Bright logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من محور جمال عبد الناصر استلام فوري متشطبة

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب – موقع مميز أمام السوق الشرقي

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 107م للبيع في مدينتيb12بأقل مقدم و اميز موقع

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٣٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم مع الريدي بسعر لقطه بالتجمع وبمقدم 5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    ريدي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    القرنفل فيلات 220 متر بالقرب من شارع التسعين

    clear scope logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة ١٦٨م تشطيب كامل في فيفث سكوير

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٨٧ متر متشطبه في تاچ سيتي جاهزه عالمفتاح.

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/للبيع/تاج سيتى/ استلام فورى

    Home Destination logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ألترا سوبرلوكس مطبخ خشب تكيفات في ريسبشن وغرف

    Picky Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B6 جاردن فيو تشطيب فاخر قرب ساوث بارك

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٦٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B11 جاردن فيو في موقع مميز وتشطيب سوبر لوكس

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع أرضي بجاردن في مدينتيB10 جاهزه للسكن

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٥٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمام فيلات مدينتي مباشرة وبالقرب من محور الامل

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ١١٦م للبيع بمدينتي قسط بسعر الكاش

    Makka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٣٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مساحة كبيرة–مدينة نصر –شارع أنور المفتي

    ZF Property logo image

    شارع انور المفتي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك 2نوم بأقل سعر للمتر فى التجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة ٣٠٠ متر بفيو مفتوح على دار الدفاع الجوي

    Good Deals logo image

    شارع العروبة, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع