شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1260

46,124 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة في كمبونج 90 avenue في لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري أستلام فوري بالمستقبل سيتي بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فورا بأقل سعر بالمستقبل سيتي+بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3 غرف في تاج سيتي بمقدم 750 الف - مبني

    Summit Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٧٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبةريسيل في كمبوند سيتي جيت في لوكيشن ميز

    Allocate Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٦٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بسعر معقول للبيع في هايد بارك

    Experts Home logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزة للمعاينة بجوار الجامعه الامريكيه

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في ايستاون سوديك في لوكيشن مميز 211م

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٣٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى استلام فورى بموقع مميز

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 250م فيو وايدجاردنB1امام الخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم في ذا ايكون بسعر لقطه بالتجمع وبقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٥٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٣ م ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بجاردن في كمبوند فيليت سوديك موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٩٢٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالاجهزة في ليك فيو 1 باقل من ماركت فموقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن مدينه سمارت سيتي نور طلعت مصطفي

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١٧٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس بقسط شهرى 30الف فى الشروق

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي في كمبوند ايستاون سوديك متشطبة موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٨٩٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة ريسيل في سوديك فيليت موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى قلب الشروق شقة للبيع ( 2 غرفة ) متشطبة

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    فرصه قويه للسكن بأرقي مراحل مدينتي بـ بريفادو 188م

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى بسعر لقطه بشيراتون بقسط8 سنيـــن

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في كمبوند ريجينتس بارك موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه90م غرفتين استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 174م لقطه علي اكبر لاجون بالعاصمه بتقسيط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٨٢ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع