شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 126

45,565 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو مميز بالكريسينت ميفيدا

    I-Zone logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر القرنفل فيو مقتوح بحري

    شركة البحيري جروب logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز بإطلالة مباشرة على المسبح في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه استلام فوري متشطبة بالتكييف متاح تقسيط

    Held Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حديقه خاصه - باقل سعر في السوق - اطلاله مميزة

    Three in one Investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع تشطيب حديث وبأقل سعر في مصر الجديدة

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع نخله المطيعي, ميدان تريومف, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر أقل من سعر السوق فرصة مميزة شقه للبيع فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٩٩١٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 | فيو Water Feature

    Aqarpedia For Resale logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٩٣٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع -هايد بارك – مفروش بالكامل بسعر مغرى

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري متشطبة بالتكييف متاح تقسيط

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    وحدة163م بيتا جرينز مستقبل سيتى سور بسور مع مدينتى

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة للبيع امام البرج الايقوني

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 191م نص تشطيب الحى الاول - التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف في فينيكس للبيع

    AK Circle logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر غرفتين موقع متميز كومباوند سراي للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري 234 م -3 غرف -Lakeview Residence 1

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٠٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب فى موقع مميز فى نيوم المستقبل سيتى

    TREX logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٩٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر في إيلان سراي بمقدم 1,2مليون واقساط

    Merak Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع اقل سعر شقه 4غرف باميز لوكيشن وفيو

    Gate real estate marketing logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتكييفات في جاردن سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٨٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٨١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام قريب متشطبة بالتكييف متاح تقسيط

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 175م موقع مميز دقيقة لمدينتي بفيو ممتاز

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٢٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بأقساط حتى 2032 لايك فيو ريزيدنس 2

    متصدر

    VERKKINS logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200متر للبيع فاخرة بمصطفي النحاس / مدينة نصر

    Eastmark logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف+ناني متشطبه للبيع بخصم 40% - كريسينت ووك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع