شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1222

45,585 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر ارضي+جاردن فورى 460ألف قسط كوارتر-توتال16مليون

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع بفيو مفتوح - كمبوند فلورنتا

    Better Estate Investment logo image

    فلورينتا, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز تشطيب سوبر لوكس مجددة حديثا استلام فوري

    Selective logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فوري شامل الجراج والصيانة

    Selective logo image

    أبراج أويا, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه بأقل سعر في LA REVA بالعاصمة+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٢٩٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى أول سكن 900ألف قسط كوارتر-14م كاش

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم دابل فيو علي اللاجون و لاند سكيب بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥١٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف مع مدن بالعاصمه وبأقل سعر+بتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى أول سكن 900ألف قسط كوارتر-14م كاش

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (فيو علي جارن) في كمبوند البارون سيتي

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الدور الثاني فيو جاردن | امتداد غرب ال

    sms for RealEstate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا الباتيو أورو | تشطيب كامل | استلام فورى

    Darcom for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في بالم هيلز فيو مميز بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع باتجاه مثالي - مدينتي B12

    Better Estate Investment logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٦٢٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كليو بالم هيلز- تسليم 2027-متشطبة بالكامل

    Selective logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقدر تمتلك شقتك متشطبه مع الاهلي صبور بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا مورننجز, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٨٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة بالشويفات مساحة 230 متر ......

    Al Ofok Investment logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه بفرش فاخر-للبيع في فيليت

    Brokerage Hub logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن بالتجمع الخامس

    Gold Routes logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقه في روك فيرا التجمع بجوار هايد بارك

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٧٠٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي (تاج سلطان) متشطبه بالتكيفات

    Gold Routes logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك فيليت-3/4 تشطيب-استلام فورى

    Selective logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٣١٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقتك 3نوم فى R7 بالعاصمة بأقساط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 3غرف 0%مقدم امام مطار القاهرة بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع بالقرب من auc بخصم مميزززز

    Closer logo image

    2 ذا ايكون ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع