شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1227

45,585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٧٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كوين لاند بأقل سعر للمتر بالـ R8 قسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع124م أقرب إستلام بجوار الرحاب بالقسط ع8س

    GCR Developments logo image

    أفلين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتكييفات بمقدمات -اقل من سعر السوق

    New Capital Home. logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 119م مبنية للبيع بأقل سعر بالعاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    سولي جولف ريزيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شارع الثورةوالنزهة مصرالجديدة قرب تيفولي

    Time House logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلجيكي ارضي بحديقة للبيع ميدان سفيرمصر الجديدة

    Time House logo image

    ميدان سفير, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه قسط ع 10سنين كومباوند ستودا

    GCR Developments logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ابوبكر الصديق الرئيسي المحكمة مصرالجديدة

    Time House logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٩٬٢٠٠٬٤٠٠ جنيه

    شقة فندقية 5 نجوم تشطيبات و فرش حديث للبيع/ايجار

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٩ متر مربع

    ١١٢٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل مقدم فى السوق - موقع مميز

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٢٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٤٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك متشطبة بالتجمع باقل مقدم وقسط علي 15سنة

    GCR Developments logo image

    ووترواي إيست, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١٤٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم جاهزة للسكن لقطه بأقل سعر متر بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف في CANYON8 بالعاصمة بقسط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٤٠٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بأقل سعر في كمبوند المقصد

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة نبيل الوقاد الرئيسي ارض الجولف اول سكن

    Time House logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه3نوم لقطه بأقل سعر بالR8 العاصمه تقسيط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقة بجاردن في ستودا شيراتون بقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م بأقل سعر في MADAI بالعاصمه بقسط9سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطةللبيع هليوبوليس قرب مسجد الفتح مصرالجديدة

    Time House logo image

    شارع محمد فريد, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بجاردن متشطبه 5%مقدم قسط ع12سنه بالتجمع

    GCR Developments logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الحرية الرئيسي مصرالجديدة قرب اوسكار ماركت

    Time House logo image

    شارع الحريه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سلطان استلام فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام 6 شهور فى التجمع الخامس

    GCR Developments logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الحجاز مصرالجديدة قرب مستشفي هليوبوليس

    Time House logo image

    ميدان هليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متفرعات عمار بن ياسرمصر الجديدةفيو حديقة

    Time House logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع