شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 119

45,565 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بأقل سعر مع القمزي بالمستقبل بمقدم 5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٨٥٩٬٨٢٩ جنيه

    شقة 145م بأقساط بكمبوند ازاد 3 غرف للبيع

    East wing logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٣٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري ناصية بانوراما استلام فوري تقسيط ع سنتين

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر داخل Palm Hills

    Homevise Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم هيلز دايركت ع اللاجون -بحري

    Spade consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٤٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر الاندلس فيو واسع ومفتوح

    شركة البحيري جروب logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 م للبيع بالفرش والاجهزه في مدينتي B8

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر الاندلس جاهز للبيع

    شركة البحيري جروب logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في التجمع الخامس من لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 166 متر + جاردن 243 متر مقدم واقساط

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٢٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه متشطبه 3 غرف فى فيليت للبيع

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في الباتيو اورو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نقل عفش مجاني- موقع جيد - أقل سعر

    Premier Group logo image

    شارع 209, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه بحري غرفتين بالمستقبل سيتي بافضل سعر

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه سوبر لوكس للبيع في بالتقسيط - بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة نصف تشطيب مع حديقة في بالم هيلز

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينة نصر مسجلة بالشهر العقاري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطاقة - محمد مصطفي السيد, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف 164م ادفع 3مليون اوكاش12.470.00

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك سنتر فيل

    iHome logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع تشطيب كامل في ماونتن ڤيو هايد بارك

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٨٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بمقدم5% برايم لوكيشن ف جاردن هايد بارك

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٣٠٬٠٢٦ جنيه

    شقه للبيع تكمله اقساط م المالك ف اليفا ماونتن فيو

    Smart Step logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس B7 مدينتي للبيع أو الإيجار فوراً

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن فيو B1 مدينتي استلام فوري وسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٨٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فرصتك للسكن الراقي فى بيت الوطن التجمع

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع