شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 117

45,565 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في المربع الذهبي – التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريجنتس بارك تشطيب كامل بالتقسيط القاهرة الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١١٨٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دايركت وترفتشر-متشطبه-اوبن فيو-اقل سعر-استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب كامل في التجمع الخامس ريجنتس بارك

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للسكن الراقي في الأندلس 2 التجمع الخامس

    Smart Location Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع في زيد إيست ب موقع واطلالة مميزة !

    Realtors logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن جاهزه للسكن في كمبوند بروميناد

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ريجينس بارك التجمع الخامس من الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠٢٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع في زيد إيست ب موقع واطلالة مميزة !

    Realtors logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالمطبخ والتكييفات

    Catchers investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن-كورنر-بحري-اقل سعر في الماركت

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو – فرش فاخر ومساحة مريحة

    Global Marketing Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع تشطيب كامل في ريجنتس بارك القاهرة الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٠٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالعفش و التكيفات 220م بمدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور عبد الله العربي, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في ماونتن فيو هايد بارك – التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ZED EAST | شقة 3 غرف | فيو وايد | تشطيب كامل 8,600

    Realtors logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنرمتشطبه استلام فورى اول استخدام بفيو رائع

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نص تشطيب استلام قريب فى النرجس الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٨٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر أقل من السوق بموقع مميز فيو مفتوح

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور كامل للبيع بمصر الجديدة 300 متر بالكوربة

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع الجيزه, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 م للبيع فى الرحاب بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لسرعة البيع شقة فاخرة دور كامل فيو حديقة مميز

    العقارية جروب logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بأميز لوكيشن ع التسعين الجنوبي باقل مقدم

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٧ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٦٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقه ارضي بجاردن بأقل سعر بشيراتون- قسط8س

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه في ريجينس بارك التجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠٢٬٢١٥ جنيه/متر مربع