شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1154

45,585 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Beltone logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٠٠٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 200م بالبنفسج فيلات تشطيب سوبر لوكس لقطه

    Next Level Properties logo image

    البنفسج 5, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع 168م بمدينتى للبيع كاش علي حديقه

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة ف حسن علام لسرعة البيع

    Boundless For Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٤٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 13 سنة في مدينة نور علي جاردن 123 متر

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٤٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في اللوتس الجنوبيه قرب الAUC

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحه ٣٥٠متر بجوار ميدان مصطفي كامل

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٤٤٬٨٩١ جنيه

    شقة لقطة في هاب تاون سعر لقطة و لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع في الياسمين 3 فيلات التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع محمد رحيم, الياسمين 3, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش 50% + بمقدم 550 الف بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في الباتيو اورو لافيستا

    views investment logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهز للمعاينة متشطبه بالكاملفي ستون ريذندنس

    Property Hills  One logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش 50% + تقسيط علي 12 سنه في تاج

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف تشطيب فاخر أمام East Hub

    Town Home Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في دار مصر الأندلس فيو جاردن

    Smart Location Group logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بمقدم10% بجوار الAUC بالتجمع+قسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٣١٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة مع مينت الاهلي صبور بالعاصمة بقسط 6 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جولدن يارد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٥٥٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠م للبيع بالرحاب بالفرش والأجهزه

    Makka Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة الترا سوبر لوكس في كمبوند واتر واي

    views investment logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٠٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ بكمبوند حدائق الفدا

    Al Maz Real Estate logo image

    الفدا جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Al Maz Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٣٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في البايتو اورو لافيستا التجمع الخامس

    views investment logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت فاضي للبيع جنوب الأكاديمية أ قرب مجمع بنوك

    Al Maz Real Estate logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه (خصم للكاش 50 % ) في تاج سيتي Taj city

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع