شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1112

45,585 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افخم شقة بالفرش والاجهزة والتشطيب لم تستخدم 116متر

    A 2 Z Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165متر بالتقسيط بجنوب س بالمقطم

    Etqan real estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م بالتقسيط الحى الثالث بالهضبة المقطم

    Etqan real estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م امام حي السفارات أقل سعر بالعاصمه-مقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م ارضى بحديقة بالتقسيط بالهضبة الوسطى

    متصدر

    Etqan real estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر متشطبة باقل سعر بالعاصمة بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    طلة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٤٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بأحدث مشاريع العاصمه بأقساط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للاستثمار بWinter park العاصمه بقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م بسعر مميز بـR8 العاصمه وتسهيلات حتي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جنوب, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠١٬٠٠٠ جنيه

    ادفع5%وبلتقسيط استلم شقة 148م متشطبه فيو مميز الان

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بجوار سيتي سنتر فـ شيراتون مصر الجديدة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع مصر للطيران, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Ground Floor For Sale in Maadi Degla

    Hirondelle Properties logo image

    دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بجوار الجامعه الامريكيه بالتجمع+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم مميزاستلم شقة 218م متشطبه بفيومميز لفترةمحدود

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٤٦٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نادرة للبيع – عمارة أوزوريس، جاردن سيتي

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ميدان جاردن سيتي, جاردن سيتي, القاهرة

    3

    2

    ٣٤٠ متر مربع

    ٣٠٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي ارضي بجاردن خاصه B11 تشطيب خاص

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٧٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند لاش فالي بمقدم5%و

    Creative Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤٥٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع في أرقى مناطق التجمع النرجس فيلات 4

    Smart Location Group logo image

    شارع واصف غالي باشا, النرجس 4, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٦٧٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلايقارن شقة 221م متشطبه بفيو مميزلفترة محدوده

    Bright logo image

3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٢٨٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف بسعر الكاش فـ التجمع امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٥٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة اووووي للبيع في B6

    New Home Investment logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الان بمقدم 15% ف LA CAPITAL

    Creative Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 10% وقسط علي 7 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٩٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م امام سوان ليك التجمع عـ طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع