شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1019

45,585 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع نيو سنتر فيل متشطبة

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف مميزه في الجولدن سكوير بالتجمع بقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار النادي الاهلي شارع الطاقة عمارات شرارة 120م

    شارع الطاقة - محمد مصطفي السيد, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع جاردن ريزيدنس

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوبر لوكس مسجله شهر عقاري أمام جنينه مول مباشره

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أرضي 137م-3غرف مقدم اقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط على ٨ سنوات في القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٦٧٬٢٦٥ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط علي 12 سنة في القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٧٩٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٧٬٨٢٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 105م B8 فيو شارع اقساط 12 سنة

    Zone Properties . logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦١٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 160 متر للبيع – بها 3 تكييف - بموقع متمي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع /متشطبة بالكامل/مطبخ وتكييفات/هايد بارك

    Home Destination logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٠٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم.. أطول فترة سداد بالتجمع (10 سنين).

    The Icon Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٦٬٦٠٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك معنا في المرحلة الاخيرة بمقدم 10%

    The Icon Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم فيو في ماونتن فيو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بحديقة مفروش ومكيف للبيع في بريفادو مدينتي

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية تحت ادارة كونكورد بمقدم 450 الف

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي 162م - 3غرف بمقدم أقل من 1M سداد 4 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه عمارات شرارة شارع الطاقة الحي الثامن 120 متر

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مقدم 5% للبيع في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري لقطه بأقل سعر بالعاصمه بقسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230 متر للبيع – مسجلة شهر عقارى - بموقع متميز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور حسان ابراهيم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٣٥٬٠١٧ جنيه

    شقة للبيع في سراي بمقدم 5 % وبالتقسيط

    Held Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بعمارات الاندلس١ -القاهرة الجديدة

    Grey Parrot Realty logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% وتقسيط على 8 سنوات في ريجنتس سكوير

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٠٥٬٧٠١ جنيه/متر مربع