شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 85

24,964 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالتكيفات فيو لاند سكيب

    Brokers Hub logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٨٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زايد القديمة امام ابراج ساويرس 8سنين

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٥١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة٢غرف استلام فوري متشطبه اقل سعر في اووست ١٣٠متر

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن في أركان ٢٠٥ تشطيب كامل

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٩٩ متر مربع

    ٩٦٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب الترا سوبر لوكس فيو مفتوح في دريم لاند

    RE/MAX Everest logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع فيو بالم هيلز أمبرفيل نيو جيزة

    Brokers Hub logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٣٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165م واجهه وسط بالبوابة الرابعه بجوار خير زمان

    Mini Home. logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين مشطبة فى سوديك جانب بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة في الياسمين – تشطيب كامل بالمطبخ

    RE/MAX Everest logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 275م واجهه الترا سوبر لوكس بوابة رابعه في ن

    Mini Home. logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٧٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة في الياسمين – تشطيب كامل بالمطبخ

    RE/MAX Everest logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى شقة متشطبة بالتكييفات للبيع - زيد ويست

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل للبيع بالتكييفات إستلام فوري

    REV Real Estate logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في نيوم – فيو حمام سباحة وحديقة

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفه نوم متشطبة بالكامل في زايد القديمة

    Held Real Estate logo image

    ذا هيليدج, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الشيخ زايدبالتقسيط من اورا اقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٣٥٬٥٠٠ جنيه

    149م لاند سكيب بيتا ريزيدنس حدائق اكتوبر طريق فيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن سوبر لوكس كميوند الخمائل الشيخ زايد

    Core Real Estate Development logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٢٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالتقسيط علي 10س في الشيخ زايد

    Held Real Estate logo image

    ذا هيليدج, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٢٢٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة متشطبة - مرحلة اولى - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٩٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر شقه155م باميز فرصه استثماريه

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه لوكيشن مميز فيو جانبي للسنترال بارك

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مميز تشطيب كامل في زايد ديونز

    Brokers Hub logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة مفروشة في الخمايل -مرحله A3

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤١٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز على لاند سكيب متشطبة بالتكييفات

    Brokers Hub logo image

2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٧١٬٠٧٨ جنيه/متر مربع