شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 65

24,964 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 209متر متشطبة لوكيشن مميز ريسيل

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر شقة مميزة 3غرف استلام فوري اقساط ع 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٧٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٩٢٬٧٢٩ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه بالتكيفات 176 متر في الكارما كاي

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه للبيع في بيت الوطن الأساسي

    Master Key logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٧٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136م متشطبه اميز لوكيشن استلام فوري بمقدم 10%

    Evergreen Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بماونتن فيو اي سيتي استلام فوري, مقدم4.5

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٠٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة للبيع في كمبوند صن كابيتال

    Master Key logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع 108م كمبوند Up West حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    اب ويست, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فى صن كابيتال مقدم 10% قسط على 8 س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٧٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين استلام فوري بأقل سعر في ماونتن فيو ذا لييك!

    Real Vision logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه140م بمقدم 720الف واول قسط بعد 6 شهور ع 8سنين

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين استلام فوري بأقل سعر في ماونتن فيو ذا لييك!

    Real Vision logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144م موقع مميز في الشيخ زايد | تقسيط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالتكيف والمطبخ ف اي سيتي اكتوبر

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٤٧٬٧٥٠ جنيه

    شقه 140م استلام فوري 10% علي 8س وخصم كاش 45%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 204م متشطبة في سوان ليك بخصم كاش مميز| قسط 10س

    Evergreen Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارقي شقه للبيع في حدايق المهندسين

    Master Key logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند أوبرا سيتي 171 متر فيو رائع

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٢٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةاستلام فوري برايم لوكيشن ف كارما كاي تكملةاقساط

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ف حدائق اكتوبر استلام فوري مقدم 15% ع 6س

    Evergreen Properties logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بنتهاوس ف اويست موقع مميز 5% ع 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٥٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اوبرا سيتي فيو علي جرينز.

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط حتى 9 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٧٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف استلام فوري متشطبة اقل سعر ف الماركت

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بماونتن فيو اي سيتي استلام فوري.

    Real Vision logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع