شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 58

24,964 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في الماركت شقة متشطبة بالتكيفات-الكارما

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٩٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في الماركت شقة متشطبة بالتكيفات-الكارما

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٩٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الحي السابع المجاوره الاولى الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سولانا, مقدم 5%, تقسيط علي 10 سنوات

    Smart Move logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٠٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالشيخ زايد بنتهاوس ٢٢٠ م + ٢٢٠ م روف بالحي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة 111م متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٩٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في الماركت شقة متشطبة بالتكيفات-الكارما

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٩٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في الماركت شقة متشطبة بالتكيفات-الكارما

    مون لاند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٩٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3 غرف 168متر فى زيد اعلى فيو فى زايد

    Square Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في الماركت شقة متشطبة بالتكيفات-الكارما

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٩٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة خاصة للبيع - المستثمر الصغير - زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | زايد ديونز -الشيخ زايد بأقل سعر

    Flag square Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 117م فيو لاندسكيب للبيع في او ويست مرحله Core

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٩٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في الماركت شقة متشطبة بالتكيفات-الكارما

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٩٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل: شقة غرفتين بمرحلة اللاجون - بحري بالكامل

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف للبيع في الحي ال 13 مجاورة 6

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في منطقة غرب سوميد 6اكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز للبيع في كمبوند كورتيارد سوديك

    DMG logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 120م بالشيخ زايد اقساط علي 10سنوات

    property hills Elite logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة سعر مميز بمقدم و اقساط فى زيد

    Brokers Hub logo image

2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة مفتوحة مشطبه بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٦٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كمبوند الجومان – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في الماركت شقة متشطبة بالتكيفات-الكارما

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٩٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه مساحه كبيره استلام فورى 4 غرف مميزه ..

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع