شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 55

24,964 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى اقل سعر فى الماركت فى باديا بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٦٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع استلام فوري بعمائر المخابرات حدائق أكتوبر

    THE VIEW logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفرلايقارن شقة 177م استلام فوري فيولاندسكيب الان

    متصدر

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٧٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في كمباوند الخمائل

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الـ 16 الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع المهندس احمد كمال حمدي, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م تشطيب سوبر لوكس بكمبوند الخمائل

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اي سيتي اكتوبر 155متر

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات بمقدم 3مليون بفيو على لاجون

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٦٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في أبراج AEON بجوار مول العرب

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخدمة فندقية فى ابراج ايون تقسيط على 6سنين

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للاستثمار والسكن الراقي في كارما كاي

    RE/MAX Everest logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه177م متشطبه بالتكييفات وبالتقسيط فى ابراج زايد

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند فيلدج ويست الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ١٠٦٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في السياحيه-6اكتوبر الرابعه 225 متر

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات بمقدم 3مليون بفيو على لاجون

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٦٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج زد مرحله اولي

    Zayed Homes logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر – الحي 16 دور أرضي

    Genova Investment logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بجاردن للبيع في ذا ادرس بسعر لقطة

    Genova Investment logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨١٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٦٠٬٢٠٦ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل للبيع مع اقساط

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٠٧٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل تشطيب فاخر بجانب جولف فيوز

    Inn Properties logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فورى فى ليك فرونت اكتوبر بتسهيلات 9 سنين

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه177م متشطبه بالتكييفات وبالتقسيط فى ابراج زايد

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فوري للبيع في كايرو جايت

    I-Move logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٢٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد مساحة 213م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فوري للبيع في كايرو جايت

    I-Move logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٢٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع