شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 251

24,693 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة للبيع ب فاى نيو زايد

    Topaz Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Mountain View iCity October for sale

    Core Real Estate Development logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقل أوفر شقه غرفتين استلام 2026 فى باديا

    Remax The Address logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتسهيلات للبيع ب فاى سوديك نيو زايد

    Topaz Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٩٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز جدا في كمبوند ذا ادريس

    Element logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع بكمبوند اشجار سيتى كاملة التشطيب

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جانبى الدور التاني مميز مساحه 100م تعادل 115م

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع غرفتين بيل في اعمار باقل سعر تشطيب كامل

    Element logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    Studio in Palm Parks by Palm Hills Developments

    Maskan Consultancy logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة للبيع بجوار هايبر بقلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تولوا او ويست موقع مميز

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل إجمالى شقه 2 غرف تسليم فوري موقع مميز فى باديه

    متصدر

    Remax The Address logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٢٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة موقع مميز بالشيخ زايد مساحة 153م

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٨٨٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب750K في 116م وقسط شهر20K لمدة 15 سنه في ORI

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه130م نصف تشطيب بكمبوند جاردن هيللز اكتوبر

    Guides Real Estate logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه أستلام فوري كمبوند كيان بجانب مول أركان

    Property Hills VIP logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    Owest – Orascom 3 Bedrooms + Living Room + Nanny’s

    Maskan Consultancy logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٧٧٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م استلام فوري ماونتن فيو iCity أكتوبر

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تولوا او ويست موقع مميز

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م غرفتين للبيع بأفضل موقع وسعر بكور

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي مفروشه في كورت يارد بيفرلي لوكيشن مميز

    plan-B logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في اي سيتي اكتوبر كلاب بارك فوري

    متصدر

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م بجاردن أستلام فوري في بيفيرلي هيلز سوديك

    Property Hills Star logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٩٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الخمايل موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٧١٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط على 144 شهر في 157م 3 غرف فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٣٬١٢٧ جنيه/متر مربع