شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 256

24,693 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في كومباوند جنه زايد 2

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر استلام قريب قسط 6 سنين قريبة من المتحف

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع 224 متر في زد الشيخ زايد استلام سنه

    Rokn Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٢٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٨٧٣٬٦٤٩ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بمقدم 5% علي 10 سنين اقساط

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه187م متشطبه بحديقه بالتقسيط جنب هايبر-زايد

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في أشجار هايتس – مرحلة ستارلا

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم و11سنه قسط شقه كمبوند فاخر ع وصلة دهشور

    Property Hills... logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فورى خالصة اقساط سعر قابل للتفاوض

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣١٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط حتى 108 شهر 125م فيو مفتوح ZIA Park

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند كارميل سوديك في نيو زايد

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم و11سنه قسط شقه كمبوند فاخر ع وصلة دهشور

    Property Hills... logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٣٤٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط يصل الى 10 سنين في 74م - Coy Voya

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 153م بفيو مميز كاشف زايد +اقساط على 12 سنه

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه187م متشطبه بحديقه بالتقسيط جنب هايبر-زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بالتكيفات بابراج زيد الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م 3 غرف متشطبه بخصم 30% وتقسيط 84 شهر

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه187م متشطبه بحديقه بمقدم2.5مليون جنب هايبر-زايد

    متصدر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ١٣٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم و11سنه قسط شقه كمبوند فاخر ع وصلة دهشور

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في Lagoon Park – استلام سنة و نص

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر استلام قريب قسط 6 سنين قريبة من المتحف

    property hills Elite logo image

    ويست وودز, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فورى خالصة اقساط سعر قابل للتفاوض

    property hills Elite logo image

    ويست وودز, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣١٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند نيو جيزة ويستريدج

    Premium Real estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على 10 سنين في 140م 3 غر بجاردن 29م

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريبة من الهب و فيو علي لاند سكيب

    X Hub logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ١١٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    155م 3 غرف تشطيب Alchemy ب5% مقدم وتقسيط 12 سنه

    Promax Property Investors logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٠٬١٦٧ جنيه/متر مربع