شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 238

24,693 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 5% شقة استلام فوري فVye برايم لوكيشن قسط عل8س

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اميز ارضي بجاردن 3غرف ف MV icity قسط عل10س

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 187م بحديقة في طبيعة تقسيط 10 سنين وخصم كاش40%

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٠٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالعجوزه

    شارع نجيب محفوظ, العجوزة, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٤٣٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف للبيع ريسيل برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10%استلم شقتك فى مشروع اب تاون اكتوبر الجديد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بالم باركس لبالم هيلز موقع مميز

    Premium Real estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف فوري ابراج زد متشطبة بالتكيف اقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% اسكن الآن ف صن كابيتال وقسط ع 8س خصم 45%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه بافضل موقع فيو الاهرمات اقساط 8 س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط حتى 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢١٬٢٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فيو لاند سكيب واسع استلام قريب

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو مميز ف بي اكس بالم هيلز بمقدم 5%

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر شقة مميزة 3غرف استلام فوري اقساط ع 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦١٥٬٩٨١ جنيه

    شقة فندقيه114م 2غرفه متشطبه بالمطبخ والتكيف ف ZED

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كمبوند اوبراسيتى سوبر لوكس مميزه

    Smart-Homes Real Estate logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند حدائق المهندسين بالشيخ زايد

    متصدر

    Premium Real estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بحديقه ٤ غرف في بيفرلي هيلز

    Master Key logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند فاليدج ويست بالشيخ زايد

    متصدر

    Premium Real estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٤٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام سنه ومقدم 5% حدائق اكتوبر لوكيشن مميز جدا

    Smart-Homes Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 85م اقل سعر ف الماركت بادية استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كمبوند أمبرفيل نيو جيزة الشيخ زايد

    Best Deal For Real Estate logo image

    أمبرفيل, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٣٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بالم باركس لبالم هيلز موقع مميز

    متصدر

    Premium Real estate logo image

1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٨٣٬١٥٠ جنيه

    شقة 2 غرفة استلام فوري خصم 45% تقسيط 8 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فاي سوديك نيو زايد 108 متر

    متصدر

    Premium Real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬١٩٤ جنيه/متر مربع