شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 243

24,693 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نوم للبيع اقساط تصل 9 سنوات فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه نوم واحده للبيع بمقدم 5% فقط فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه128م بمقدم850الف وقسط ل12سنه في نيو زايد

    New Arkan Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة RTM في بادية بالم هيلز - بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في سولانا نيو زايد اقساط تصل الي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٥٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه 3 غرف نوم للبيع فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٨٧٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بثلاث غرف نوم للبيع في زيد ويست مفروشة

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بثلاث غرف نوم للبيع في زيد ويست مفروشة

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦١ متر مربع

    ٧٤٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ويستاون 3 غرف+ناني (تشطيب الترا مودرن

    Ammaier for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس بيع في كمبوند نيوم بيرميدز

    West Field Property Consultancy logo image

    نيوم بيراميدز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٦٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى باديه بدون مقدم اقل سعر فى 6 اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة MV iCity أكتوبر | موقع Boulevard وقسط 10 سنوات

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي ال 13 مجاورة 1

    متصدر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بمواقف السيارات والمربية - أبراج البولي

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٦٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه نوم واحده للبيع بمقدم 5% فقط فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب الشيخ زايد أمام Village West

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين نوم للبيع موقع مميز في زيد ويست

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل مطله على اللاندسكيب مقدم 1% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض جديد من بالم هيلز في باديه شقه للبيع موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3غرف 165م فيو مفتوح في موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في سولانا نيو زايد اقساط تصل الي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باسعر طرح الاول امتلك شقة نيو زايد علي 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في موقع رائع في باديا بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين نوم للبيع موقع مميز في زيد ويست

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم للبيع في أو ويست متشطبه جاهزة للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٢٧ جنيه/متر مربع