شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 218

24,693 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع 198م+120م جاردن خلف مول العرب أستلام قريب

    Property Hills Star logo image

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 نوم 190 متر متشطبة في اويست مرحلة كلوب يارد

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    متصدر

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فى بيراميدز هيلز بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل فى بيراميدز هايتس بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع