شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 216

24,980 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي في الخمائل بإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبة للبيع بجوار بيفرلي هيلز زايد

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في مارفيل نيو زايد فيو لاند سكيب مقدم 2

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فيلدج ويست ارضي بجاردن فيو مميز

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧١٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من تطوير مصر للبيع متشطب في الشيخ زايد الجديدة

    Property Hills Star logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في سولانا | تركيب خلال 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بيل في دفعة مقدمة 8.5 مليون | أفضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٦٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بجاردن خاصه

    The Polygon logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن، غرفتا نوم - إطلالة على البحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٣٩٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس دور تاني مساحة كبيرة - منطقة أ

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم باركس بإطلالة مفتوحة وأقل مقدم

    The Polygon logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٠٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن - 3 غرف نوم - من إعمار - دفعة أولى

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٩٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس - 165م عمارة اول صف من السور

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة 185م دور 3 منطقة ط تاني نمرة من الرئيسي

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو الاهرامات تشطيب حديث- شارع رئيسي ح الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ١٤٤ متر² في one 33 بدر الدين

    متصدر

    Tasweeq For Real Estate logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٥٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 220م تحميل قديم فقط 25% - فيو مفتوح

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس - منطقة ط حدايق الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٧٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر غرفتين استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية بإطلالة أمامية مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فيلدج ويست ارضي بجاردن متشطبه بالتكيف

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٠٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار نادي حدائق الاهرام مباشر -شقة الترا سوبرلوكس

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة للبيع دور أوّل - منطقة ط - حدائق الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر فيو لاند سكيب 2 غرف نوم للبيع في اويست

    Remax The Address logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 165م دور رابع - منطقة ل

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع