شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 191

24,980 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في فاي موقع مميز فيو لاند سكيب واستلام فوري

    The X Site For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٢٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٩٥٬٥٢٢ جنيه

    شقة Village West بجاردن | استلام فوري بالتكييفات

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٦٢٬٥٠٠ جنيه

    بيع شقة في فاي جاهز للتسليم وبسعر مميز

    The X Site For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٤٩٬٥٥٠ جنيه

    شقة جريان زايد الجديدة | فيو نيل وتشطيب كامل

    Selection Code logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    لوجار زايد 145م مقدم 5% قسط 10 سنين متساوية

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان استلام فوري في فاي سوديك-نيو زايد

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٣٢٨٬٩٩٠ جنيه

    سكاي هاوس 246 متر برايم لوكيشين متشطب للبيع كارميل

    The X Site For Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٠٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3bd متشطبه استلام فوري من المالك جرين 5

    Selection Code logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كارميل سوديك كامل التشطيب وجاهزة للاستلام

    The X Site For Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم 5% على 11سنة مشروع RIVRS

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك المتشطبة جاهزة للاستلام فورًا قدام مطار سفينك

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع فيرا امام msa ومول مصر ع 10س استلام 2

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    rtm unit by hdp in west view sheikh zayed finished

    متصدر

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    130م 3غرف في الشيخ0 زايد بتقسيط على 10 سنين

    Selection Code logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٤٢٧٬٣١٤ جنيه

    استلام فوري متشطب مع بالم هيلز بخص35%و قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٨٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زايد الجديده متشطبه بالكامل استلام سن

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في باديا بمقدم 1.5% وقسط لـ 12 سنة

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٨٧٬٦٥٤ جنيه

    استوديو متشطب بالتكييفات بقسط علي 10 سنين-زيد ويست

    Selection Code logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٦٥٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع توب كابي استلام سنتين قسط ع 10 سنين

    Selection Code logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٩٨٧٬٦٥٤ جنيه

    شقه استلام فوري ف نيو زايد بقسط علي8 سنين مع سوديك

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٦٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك سيجنتشر أكتوبر بمساحة 100 م

    Selection Code logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٧١٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ZED ويست تشطيب كامل بتكييفات ودواليب مطبخ

    The X Site For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٦٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٢٣٬٢٩٨ جنيه

    شقه استلام فوري بخصم 40% و قسط علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٥٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٨٧٣٬١٥٩ جنيه

    تاون هاوس MV4 زايد استلام فوري مقدم 5% قسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٢٤ جنيه/متر مربع