شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 187

24,980 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه بالفرش والتكيفات استلام فوري

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع في ذا كورت ياردز – موقع مميز

    Residia logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند فيلدج ويست مساحة149م دور تاني

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥١٨٬١٧٠ جنيه

    شقة مميزة فى او ويست اكتوبر مقدم 5% قسط على 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع الحى الثانى فى موقع مميز جدا

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    بأميز موقع شقة بمقدم ١٥٪‏ استلام فوري حدائق اكتوبر

    Green City for real estate logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر شقه 190 متشطبه باميز لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه الحى الخامس

    الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م للبيع تفرعات ش البطل وجول جمال اول بلكونه

    شارع جول جمال (24سابقا), العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى شارع جامعه الدول المهندسين شقه شطيب

    Amwaj logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جنه اكتوبر 100م جاهزه لاستلام متبقى 900 الف

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جنه اكتوبر 130م استلام فورى قسط كل 3 شهور

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبة استلام فوري فOwest بـأقل سعر تكمله اقساط

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٩٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الدقى تفرعات شارع نادى الصيد الرئيسى

    Amwaj logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع تانى نمره من المركزى

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت دابل هايت ريسيل فOWest برايم لوكيشن وسعر مميز

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فى O West | مقدم 5% اقساط ع 9 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن فيو على الفيلات واللاندسكيب الداخلي

    Full House West logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٧٣٬٢٠٠ جنيه

    بمقدم ٤٠٠ الف علي ١١ سنه وحدتك وسط جزيرة تسلا

    Green City for real estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المهندسين على ميدان راقى تفرعات شارع

    Amwaj logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كمبوند فيلدج ويست الشيخ زايد استلام فورى

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 140 م خالصه اقساط استلام فورى جنه اكتوبر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المهندسين تفرعات شارع جامعه الدول فيو

    Amwaj logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في One 16 بإطلالة مفتوحة على اللاندسكيب

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٨٥٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة لوكيشن مميز بأقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع