شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 167

24,980 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة متشطبة للبيع كمبوند بيفرلي هيلز كازا

    متصدر

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٢٠٠ م للبيع في الحي العاشر بالمطبخ والتكيفات

    Master Key logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125متر كمبوند ويست تاون، بيفرلي هيلز

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل مقدم في الشيخ زايد متشطبة بالكامل

    Crown Stone Realty logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة 165 متر بموقع مميز بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بحديقة متشطبة بالكامل بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري منطقة الفيلات

    مدينة الفردوس, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع – الشيخ زايد داخل كمبوند Sky Ramp

    Remax Westway logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٠٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمساحة 150م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه ٩٤م برايم لوكيشن للبيع ابراج ايون مراكز

    The X Site For Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية فاخرة للبيع في جاسبر وود، نيو جيزة

    RE/MAX Al Mohager logo image

1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شڨه ارضي بحديقه١٦٠م ٣نوم ٢ ريسبشن

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى أيون تشطيب كامل بتكييفات استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٧١٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجوار التوحيد بالقرب من دائري المريوطية فيصل

    المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطب للبيع كمبوند بيفرلى هيلز سوديك موقع مميز

    متصدر

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تسليم سنتين بأقل مقدم تقسيط 10 سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بتشطيبات راقية وتراس بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقة بكمبوند ذا ادريس دور اول

    Royal Hub Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمساحة 150م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٢٠م بحديقة ١٨٢م بموقع متميز للبيع في Alma

    Circle Realestate logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 3 غرف "أو ويست" استلام فوري 6 اكتوبر

    Hussien Farahat logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالحي السابع شق ٣٠٠م تشطيب كامل مساحة كبيره

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام قريب من الكارما بسعر مغري وتقسيط

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٨٧٢٬٢٧٥ جنيه

    بنت هاوس للبيع في سولانا زايد بالمطبخ والتكييفات

    Master Key logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٠٢٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة مساحة كبيرة و فيو الاهرامات-بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع