شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 152

24,980 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٤٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع وجهه استلام فوري في حدايق الاهرام ..……..

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعه 706 خطوات لشارع النوادي والخدمات بحري

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٩٨٬٥٠٠ جنيه

    وحدة 117م للبيع متشطبة كمبوند الكالما بمقدم10%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت 3 غرف للبيع في أو ويست - إستلام 2026

    Home Valley logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 5 غرف فى جولز امام نيو جيزة قرب هايبر وان زايد

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٣٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 260م بجاردن 320م استلام فوري بجوار بالم هيلز

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٠٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تسليم سنتين بأقل مقدم تقسيط 10 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣١٣٬٧٧٧ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بالم باركس لبالم هيلز موقع مميز

    Premium Real estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة للبيع - اطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٩٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيو مميز استلام فورى في بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالمطبخ والتكيفات في بالم باركس

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٥٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في سولانا بأقل سعر في برايم لوكيشن

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين175متر للبيع كمبوند جويل زايد بالتقسيط ع10سنين

    Vida Solutions logo image

    مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حدايق اكتوبر عاصمة الشمس صن كابيتال

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى قلب الشيخ زايد بجوار كمبوند رويال سيتي

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة مساحة 180م بالشيخ زايد

    متصدر

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٢٬٥٥٨ جنيه

    لوفت 3 غرف للبيع في أو ويست - إستلام 2026

    Home Valley logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 115م فحدائق اكتوبر بمقدم400الف قسط ل8سنين

    New Arkan Properties logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة للبيع تشطيب راقي في ايون تاورز

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٩١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه على تبة زايد بفيو لاجون بمقدم 2.1 مليون +اقساط

    متصدر

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كموند روضه زايد

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 156م للبيع متشطبة كمبوند الكالما بمقدم10%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3 غرف في سوديك بأقل سعر في الماركت

    Ammaier for real estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر بسعر مميز جدا فى كازا بيفرلى هيلز

    plan-B logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٨٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 155م في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع