شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 148

24,980 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية للبيع في بالم باركس - موقع مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاملي هاوس بحديقة متشطبة بالكامل في ذا كراون

    Inn Properties logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل تشطيب فاخر بجانب جولف فيوز

    Inn Properties logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط على 12 سنه في 112م بقلب الشيخ زايد

    Promax Property Investors logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حديثة 180 متر في شارع عبد العزيز جاويش الدقي

    Good Deals logo image

    شارع عبد العزيز جاويش, ميت عقبة, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس من بالم هيلز، ثلاث غرف نوم

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٨٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة - استوديو بسقف في بالم باركس

    RE/MAX Al Mohager logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من الماركت شقة ريسيل متشطبة فوري -كارمل سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةسعر مميز مع امكانية بالعفش و المطبخ و التكييف

    متصدر

    Roots Development logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دبل ڤيو بحرى بالقرب من الخدمات والبسين

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة مع حديقه خاصة -بيفرلي هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز | استلام سنة | قسط يصل الى 10 سنين

    متصدر

    Inn Properties logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٣٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس - جاهزة للسكن

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٠٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامية حديقة للبيع في بالم باركس - تشطيب كامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٣٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو حمام سباحة شقة استلام فوري في اكتوبر بلازا

    Allocate Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٠٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أخير جاهز للسكن بدبل ڤيو بحرى

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Driven Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | بالم باركس من بالم هيلز | 3 غرف نوم

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في أو ويست، ثلاث غرف نوم

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في كمبوند سوان ليك بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل ومفروشة جزئيًا جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة بجاردن متشطبة بالتكييفات في سولية

    Property  Hills. logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٤٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نص تشطيب شقة بجاردن ريسيل فوري محدودة في vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في أو ويست، ثلاث غرف نوم

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع