شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 122

24,980 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+ جاردن متشطبه بالكامل استلام فوري في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن مساحة مميزة في icity اكتوبر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في حدائق المهندسين

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 ماستر في بادية بالم هيلز | 145م بسعر لقطة

    Rokn Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة للبيع متشطبة+جاردن في بيفرلي هيلز شيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اي سيتي اكتوبر مرحلة الاجون اقل سعر

    I-Move logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبه فيو مميزللبيع في ويست تاون سوديك

    Rokn Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٤٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في حدائق المهندسين

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ارضي بجاردن للبيع في اي سيتي اكتوبر

    I-Move logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند او ويست اوراسكوم بجوار نيو جيزه

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ارضي بجاردن للبيع في فاي استلام فوري

    I-Move logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٨٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٣٣٬٧٩٠ جنيه

    شقة اوبن فيو كاملة التشطيب بتقسيط فيClub Residence

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند بروميناد ريسدينس في الشيخ زايد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    بروميناد ريزيدنس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع في اي سيتي اكتوبر

    I-Move logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بيراميدز هايتس فيو مميزة بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٧١٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى قلب الشيخ زايد بجوار كمبوند رويال سيتي

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٩١٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر سكاي لوفت 150م+روف90م موقع مميز جدا الان

    Bright logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى ابراج زيد بمساحة 132 متر بالتكيفات و المطبخ

    Home Valley logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٧٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% واول قسط بعد 9 شهر لمدة 90 شهر في 145م

    Promax Property Investors logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كيان فيو مفتوح علي اللاند سكيب

    Rokn Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري باقل سعر في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبةبالتكيفات للبيع في 205 بجوار اركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 135م واجهه وسط بأفضل مناطق حدائق الأهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في احلي مرحلة في زد بالقسيط كامل التشطيب

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٦٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أول صف على الصحراوي بمقدم 5% وتقسيط 15 سنة

    Western House logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٧٤٬٠٤٥ جنيه/متر مربع