شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 119

24,980 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 235 متر استلام فورى بالتقسيط بموقع مميز جدا

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كيان موقع مميز أقل سعر

    متصدر

    Classy Home For Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كلوب ريزيدنس - أو ويست

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٣١٬٠٠٠ جنيه

    173م متشطبه بخصم 30% وتقسيط 84 شهر في Calma Zayed

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل وجاهزة للاستلام للبيع في O West

    Beltone logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٢١٬٦٥٩ جنيه

    شقة غرفتين بحديقة116+34متر داخل طبيعة أكتوبر

    Selection Code logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة86 متر في باديا باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 137م 3 غرف فيو مفتوح قسط شهر 25K لمدة 15 سنة

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    154م متشطبه بالتكييفات استلام 2027 قسط حتى 2030

    Promax Property Investors logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦١٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينة اخر شقة متشطبة في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في جنة زايد 1

    RE/MAX Everest logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ZED West – Phase 1

    Beltone logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بالم باركس – بالم هيلز

    Beltone logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٥٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 235 متر استلام فورى بالتقسيط بموقع مميز جدا

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    aparment for saleh in Mountain View, City, October

3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل غرفتين استلام قريب دقايق لمول مصر بقسط 17 الف

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات أستلام شهور كمبوند الكارما

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في اميز لوكيشن في الشيخ زايد

    Ammaier for real estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٢٦٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل في جنة زايد 1

    RE/MAX Everest logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب اقل سعر شقة موقع مميز لانداسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤١٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    130م واجهه اول شارع من البوابة وقرب جميع الخدمات..

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي استلام فوري بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف+نانى جارن بجوار مول العرب مراكز اكتوبر

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف متشطبة بالتكيفات في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٧٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – ZED West

    Beltone logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع