شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 109

24,980 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فوري للبيع في نيو جيزة

    متصدر

    I-Move logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٨٧٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في Mountain View iCity October

    I-Move logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة بشقة 180م فقلب زايد

    NABAJ logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة بشقة 180م فقلب زايد

    متصدر

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة بشقة 180م فقلب زايد

    NABAJ logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في بيراميدز اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اقل سعر في باديه بالم هيلز اكتوبر

    Bold Egypt logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده شقه للبيع في بيراميدز اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٩٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بادية بالم هيلز – تشطيب كامل

    Bold Egypt logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في بيفرلي ٣٧٦م راااائعه موقع مميز

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٧٤ متر مربع

    ٤٠٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في Mountain View iCity Octob

    BGCO Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستوديو للبيع في كمبوند نيو جيزة مرحلة جاسبر

    Premium Real estate logo image

1

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠١٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك المباشر كامله التشطيب

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٧٥٬٥٣١ جنيه

    شقة للبيع في بادية بالم هيلز | 132م | 2 غرف | تشطي

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٨٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة بشقة 180م فقلب زايد

    متصدر

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200متر للبيع بموقع متميز من شارع مصدق بالدقي

    Sala Real-estate logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة لاجون فيو فى سوان ليك بجانب ذا كراون

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٥١ متر مربع

    ٦٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة بشقة 180م فقلب زايد

    متصدر

    NABAJ logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    كلاود سايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة بشقة 180م فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة بشقة 180م فقلب زايد

    متصدر

    NABAJ logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة بشقة 180م فقلب زايد

    NABAJ logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع