شقق ببلكونة للبيع في منطقة الاحياء, الغردقة, صفحة 18

1,670 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٧٬٩٠٠ جنيه

    حمامات سباحة تمنحك أجواء استثنائية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    في الأحياء عيش تجربة على مساحة 72م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م 2غرفة في الاحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٨٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 67م - شاطئ خاص في ماجرا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    149م غرفتين… خصوصية وإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في 179م غرفتين بإطلالة جبل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٩٣٧٬٣٣٣ جنيه

    امتلك شقة 179م + روف 122م بإطلالة هادئة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 63م بإطلالة جبل في ماجرا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٣٢٤٬٠٠٠ جنيه

    148م غرفتين… راحة وإطلالة طبيعية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 178م غرفتين بإطلالة هادئة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٢٥٥٬٦٢٧ جنيه

    شقة واسعة 168م باطلالة بحر و روف 80م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 66م بالقرب من الخدمات في الاحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٤٨٬٠٠٠ جنيه

    Sea-View 1-Bedroom Apartment in Beachfront Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Budget Friendly Studio in Beachfront Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment for sale in Tiba Plaza

    My Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٧٦٬٧٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى مع امكانيه التقسيط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٠٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٣٬٥٧٢٬٨٠٠ جنيه

    استوديو 56 متر فى Oro Beach Resort بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠١٬٥٤٣ جنيه

    استوديو 40 متر بحديقة خاصة 11 متر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 63 متر تطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٥٨٬٨٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة نوم بإطلالة على البحر وحمام السباحة

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٣٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٩٣٨٬٠٥٠ جنيه

    إطلالة بانورامية على البحر الأحمر – إيبيزا باي

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٤٢٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو بشاطئ خاص يطل علي البحر بالاحياء بخصم 25%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٨٧٬٤٧٥ جنيه

    mشقة باطلالة استثنائية علي البحر للبيع في فنادير

    Home Hunters EG logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 58 متر تطل على البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٥٤٬٨٥٠ جنيه

    امتلك 101 متر غرفتين داخل منتجع بموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٦٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع