شقق ببلكونة للبيع في سوان ليك, محور 26 يوليو, صفحة 126

87,869 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي التكميلي

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة بتشطيب مودرن في إيستاون سوديك (Eastown)

    SKEEP logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في التجمع بسعر لقطة

    Selection Code logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٦٥٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٣٨٦٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري فيو لاندسكيب في بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٢٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الاول

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م نص تشطيب بيت الوطن التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري 3غرف ف الباتيو سولا باقساط تصل ل10سنين !!

    Closer logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٦٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٨٣١٬٢٨٧ جنيه

    أمتلك شقتك بدون مقدم علي أطول فتره سداد

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٥٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند ليك فيو ريزدنس 2

    شركة البحيري جروب logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٤٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 126م كومباوند صواري (فيو بحيرة)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند دار مصر الاندلس

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة للبيع في ميفيدا بوليفارد (مساحة 239 متر)

    SKEEP logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٩٨٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط يصل الى 10 سنين في 110م فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٢٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٣٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٣٨٠٬٤٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B14

    شركة البحيري جروب logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 207م 4 غرفه 2 حمام على المريوطية هرم

    Hk Realestate logo image

    المريوطية, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٢٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 158 متر مع حديقة خاصة 40 متر

    MA Ville logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل مدينتي المساحة 96 متر

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٦١٬٣٥٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في ايزولا سينترا بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه خلفي فيو طريق الواحات في حدائق الاهرام

    Vida Solutions logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري في أشجار سيتي-حدائق أكتوبر

    متصدر

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في مدينتي في B1 بموقع متميز جدا

    Top Cairo Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن شقتك في قلب الشيخ زايد في زيد تاورز

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع