شقق ببلكونة للبيع في سوان ليك, محور 26 يوليو, صفحة 123

87,873 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م متشطبة+جاردن استلام فوري بمقدم 5% ع 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه تقسيط ع 10 سنين بجوار واك اوف كايرو

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136م متشطبه برايم لوكيشن استلام فوري بمقدم 10%

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٢٧٬٢٥٣ جنيه

    شقة متشطبة قسط ربع سنوي مليون جنيه، كاش ٢٤ مليون

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الثالث النرجس الجديدة

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٧٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    New Capital Home. logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٥٧٬٣٥٠ جنيه

    منتجع ذا فيو فى قلب الشيراتون بشاطى خاص وحمامات سب

    Hurghada View Real Estate logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة مباشرة على البحيرة في ليك فيو

    SKEEP logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 202م استلام فوري بفيو فيلات في صواري

    Horizen For Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٠٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣١٧٬٤٥٧ جنيه

    للبيع شقه 168م استلام فورى فى zed بسعر مميز جداا

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل متشطبة بالتكيفات فZED بأقل سعر في الماركت

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة تشطيب سوبر لوكس في ليك فيو ريزيدنس

    SKEEP logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الخامس

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤١٥ متر مربع

    ١٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 120 شهر في140م فيو وموقع مميز جدا

    Promax Property Investors logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 148م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٩٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٢٦٬٨٦١ جنيه

    امتلك ٣ غرف بقسط ٢٥ الف شهري*layal residence*

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٩٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٦١٦٬٠٧٠ جنيه

    استثمر وامتلك وحدتك ف فيراندا سهل حشيش بدون عموله

    Hurghada View Real Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن لوكيشن مميز متشطبة ريسيل بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬١٨٧٬٩٣٠ جنيه

    شقه ريسيل 4 غرف فى او ويست باقل سعر فى الماركت

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٩٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند المصراوية

    شركة البحيري جروب logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٢٧٧٬٦٩٤ جنيه

    اقل مقدم شقه 3 غرف استلام فورى فى ماونتن فيو اى ست

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٧١٬٢٦٨ جنيه

    استلم فورى وحده بتقسيط على 3 سنين ف قلب الغردقه

    Hurghada View Real Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 189 متر + 50 متر حديقة فى مدينتي B10

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الاندلس2 مقدم50%فقط

    شركة البحيري جروب logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف جاردن ليكس فيو لاند سكيب بأقل مقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع