شقق 86 متر للبيع في أبراج زيد بكمبوندات الشيخ زايد, صفحة 5

239 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد! شقه فاخره بإطلاله لاندسكيب على 10 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بسعر لقطه في ابراج زد للبيع 76 م

    Rokn Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٨١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا للبيع في ابراج زيد بارك اطلالة بارك

    Property Hills Star logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز ف زد ويست متشطبة بالتكييفات

    Gate real estate marketing logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر استوديو بارك فيو فوري متشطب

    Gate real estate marketing logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر ستوديو ف زيد برايم لوكيشن باقل متبقي

    Gate real estate marketing logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه في زيد ويست موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٢٨٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في أبراج زِد موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٢٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع باقل سعر في الماركت في زد تاورز

    I-Move logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٧٨٬٩٩٦ جنيه

    اقل سعر ومقدم لشقة كاملة التشطيب في Zed West

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو مع عرض مميز، بأقل سعر في الماركت

    Roots Development logo image

استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٤٢٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع بسعر مميز ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨١٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٩٤٬٨٨٩ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل موقع مميز مع تكملة اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٨٥٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور عالي استلام فوري ستوديو متشطب التكييفات المطبخ

    Driven Properties logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٩٧٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في Zed Towers مطبخ وتكييفات مستلمه

    I-Move logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز وسعر مغري في زيد بارك سايد زايد

    Guides Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو ريسيل في زد ويست بفيو وموقع مميز

    Evergreen Properties logo image

1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو متشطب بالتكيفات للبيع في زيد ويست

    Crown Stone Realty logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 56م فيو مميز فى ابراج زيد ويست بالشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة غرفة نوم واحدة فيZed West الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في زد ويست | مدينة ذكية

    Properties-Today.com logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٦٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام خلال سنة كاملة التشطيب

    Roots Development logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٠٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مميزة وموقع رائع، عرض خاص بسعر مميز.

    Roots Development logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو يبيع نفسه بنفسه | زيد ويست

    Roots Development logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٤٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو استثمارك الذكي يبدأ من هنا

    Roots Development logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع