شقق 86 متر للبيع في أبراج زيد بكمبوندات الشيخ زايد, صفحة 3

239 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بالتقسيط متشطب بالكامل-بمطبخ وتكيفات

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٤٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب بالمطبخ والتكيفات لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٥٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز غرفه استلام ورى - بالتكييفات - متشطب

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨١٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مجهز بالكامل بتكيف ومقدم : 3,000,000

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقه بموقع متميز في Zed west بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٤٨٬٨٩٥ جنيه

    ستوديو 76 م للبيع في -ZED West- برايم لوكيشن

    Home Valley logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 1غرفه نوم متشطبه بالكامل لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بكبوند ZED بالشيخ زايد سعر مميز

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٨٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ستوديو بتراس دور عالي للبيع في ابراج زد

    Driven Properties logo image

استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٠٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٢٦٬٥٨٥ جنيه

    زيد تاورز استوديو للبيع متشطب بالمطبخ + تكييفات

    Triple S Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٩٧٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في زيد ويست تشطيب كامل جاهز الاستلام وقسط

    Evergreen Properties logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ف زيد ويست بمقدم و اقساط باقل اوفر

    Boundless For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٢٦٬٥٨٥ جنيه

    ستوديو تشطيب فندقي في ابراج زيد-تقسيط حتي 2029

    RE/MAX Everest logo image

استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٤٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كمبوند زد ويست الشيخ زايد 76م

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Rtm studio in zed west sheikh zayed by Ora 7th F

    متصدر

    Selection Code logo image

استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٦٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في زيد ويست | إطلالة على اللاندسكيب

    Properties-Today.com logo image

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع ممتاز - بائع جاد - سعر أقل من سعر السوق

    Roots Development logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع أبراج ZED - الابراج 20 -زايد 5,500

    Properties-Today.com logo image

1

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٠٧٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع -موقع مميز باطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٣٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في قلب الشيخ زايد بجوار الربوة

    Property Hills Star logo image

1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٥١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم على 10 سنوات ستوديو بحري متشطب بالتكيفات

    Apart Real estate logo image

استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع